מוצרי פרסום 

ב'כזה אני רוצה' תוכלו למצוא את כל מוצרי הפרסום הנחוצים לכם, החל ממוצרי פרסום כדוגמת עטים, מחברות ומעמדים שולחניים למשרד, וכלה במוצרי פרסום ייחודים לכנסים ותערוכות, מתנות לעובדי החברה, גאדג'טים שונים וכן גם מוצרים לבית ולטיולים. ב'כזה אני רוצה' תוכלו לרכוש בנוסף למוצרי פרסום גם מוצרי קד"מ אשר יגבירו את המודעות למותג שלכם ולעסק שלכם

כזה אני רוצה מחזיקה מלאי רחב, חדשני, מגוון וזמין המאפשר לקהל לקוחותינו לקבל שירות מיידי, בהתאם לצרכיו האישיים, כל המוצרים שלנו הינם מוצרים איכותיים ומושקעים שיניבו עבורכם תוצאות מרשימות.

 

מיתוג מוצרי פרסום

חברתנו מספקת פתרונות מיתוג והדפסה יצירתיים וחדשניים בהתאם לטעמים והצרכים האישיים והשונים של כלל לקוחותינו. עיקרון יסוד בחברתנו הינו כי כמעט כל רעיון יכול להפוך למוצר מוגמר. אצלנו "בגדול מדפיסים על הכל".

הדפסה של לוגו על מוצרים שונים היא דבר נפוץ, וניתן לראות כיום כמעט בכל מקום שקיות, עטים, מחשבונים, מחזיקי מפתחות, תיקים ועוד עשרות מוצרים עם הדפסות מותאמות אישית, בעיקר לוגואים של חברות שונות. הדפסה על מוצרים מאפשרת לחברות השונות לחלק מזכרות ללקוחות החברה ולעיתים גם לעובדים

למה להדפיס ב 'כזה אני רוצה'

כזה אני רוצה שמה לעצמה למטרה להיות החברה החדשנית והיצירתית ביותר המציגה ללקוחותיה מתנות לקידום מכירות באיכות גבוהה על מנת לקדם ולפרסם את לקוחות החברה או הארגון שלכם. לקוחותינו חוזרים ומזמינים מאיתנו מתנות קידום מכירות לכל מסע פרסום שהם מבצעים או מתכננים, וכן לקוחותינו הינם בעלי שביעות רצון משרות הלקוחות וכן מאיכות המוצרים שלנו.

ב'כזה אני רוצה' כל לקוח מקבל יחס אישי, דאגה ואחריות על כל הזמנה שלו, תקבלו ליווי צמוד, מקצועי ואדיב לאורך כל הדרך, אנו מתחייבים לשירות מצויין ולמחירים אטרקטיביים במיוחד ועמידה בלוחות זמנים.

אנו מתחייבים כי גם אתם תגידי 'כזה אני רוצה'.

לפרטים נוספים והזמנות: 0722-555245